Новини

Вітаємо із заслуженою нагородою!

28 грудня 2020 року Президент НАПН України Василь Григорович Кремень вручив директору Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Валерію Юхимовичу Бикову державну нагороду: орден «За заслуги» II ступеня. Цією високою нагородою Валерій Юхимович відзначено за особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм

28 Грудня 2020


Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні освітяни!
Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай наша справа процвітає.
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

25 Грудня 2020



17 грудня 2020 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Гриценчук Олени Олександрівни «Інформаційно-освітнє середовище як засіб розвитку громадянської компетентності вчителів у Нідерландах» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

17 Грудня 2020


Присудження наукового ступеня доктора філософії Киві В. Ю.

Вперше в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося присудження наукового ступеня «Доктор філософії» зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».


3 Грудня 2020


МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ДІДЖИТАЛІЗАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА»

11 листопада 2020 року на базі Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти відбулася Міжнародна науково практична конференція. Модератором планарного засідання та роботи секції «Сучасне цифрове освітнє середовище: стан, проблеми і перспективи» була Ольга Пінчук, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


13 Листопада 2020


ОПУБЛІКОВАНО № 5-2020, ТОМ 79 ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

30 жовтня 2020 року опубліковано черговий номер «Інформаційні технології і засоби навчання», що висвітлює науково-практичні питання побудови і використання комп’ютерно орієнтованого освітнього середовища; ІКТ навчального, наукового та управлінського призначення; новітніх цифрових засобів освітньої діяльності.

У випуск увійшло 23 статті, 6 з них англійською мовою. Тематика охоплює розділи: Методологія, теорія, філософія та історія використання ІКТ в освіті, ІКТ і засоби навчання у загальній середній освіті, у професійній освіті, у закладах вищої освіти, ІКТ підтримки психолого-педагогічних досліджень, Підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників з використання ІКТ та Відкритий інформаційно-освітній простір, інформаційна безпека та захист даних.


30 Жовтня 2020


ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

29 жовтня 2020 року відбулося онлайн-засідання Вченої ради Інституту інформаційних технологій і засобів навчання під керівництвом директора інституту Бикова В.Ю.. Головним питанням порядку денного була доповідь Литвинової С.Г. про результати ІІІ етапу наукового дослідження «Система комп’ютерного моделювання пізнавальних завдань для формування компетентностей учнів з природничо-математичних предметів». Заслухавши позитивний експертний висновок комісії, підготовлений Овчарук О.В., завідувачем відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій, члени вченої ради ухвалили рішення про схвалення наукових результатів та продовження їх впровадження в діяльність закладів освіти.


29 Жовтня 2020


ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

28 жовтня 2020 року відбулося підсумкове пленарне онлайн-засідання ІХ Всеукраїнської інтерактивної науково-практичної конференції із теми «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти», співорганізатором якої є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. У пленарному засіданні взяли участь науковці нашого Інституту Литвинова С.Г., Богачков Ю.М., Сороко С.В.


28 Жовтня 2020


VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2020»

21 жовтня 2020 р. було проведено VІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих учених «Наукова молодь-2020». Важливий здобуток конференції - колаборація молодих вчених різних установ НАН України, НАПН України, МОН України, МВС України та ін. Учасники конференції дотримуються й активно пропагують принципи відкритої науки, відкритої освіти та академічної доброчесності.


21 Жовтня 2020


ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ – 2020

12–14 жовтня 2020 р. в онлайн-режимі відбулася ХІІ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті – 2020». У роботі виставки взяли участь 328 учасників, у 27 заходах з актуальних питань розвитку освітньої галузі, вітчизняної науки, психологічної підтримки особистості в період пандемії провели науковці. Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України був організований і проведений вебінар «Використання системи комп’ютерного моделювання в умовах дистанційного навчання». Наукова розробка авторського колективу (Литвинова С.Г., Пінчук О.П., Соколюк О.М., Гриб’юк О.О., Дементієвська Н.П.) під науковим керівництвом доктора наук Світлани Литвинової стала Лауреатом виставкового конкурсу за тематичною номінацією «Інновації з підвищення якості вивчення природничо-математичних дисциплін у закладах освіти».


16 Жовтня 2020


Новини 221 — 230 з 622
Початок | Поперед. | 21 22 23 24 25 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.